Можливі питання, що ставляться на вирішення судової земельно-технічної експертизи

PDF Друк e-mail
Експертизи - Земельно-технічна експертиза


1. Чи відповідають на даний час фактичні площа та межі земельної ділянки, розташованої по вул. *** та наданої Громадській організації "**" у постійне користування на підставі Державного акта на право постійного користування землею серії * № *** від 28.07.1998, тим площі та межам, які вказані у даному Державному акті на право постійного користування землею?


2. Чи має місце порушення Громадською організацією "***" умов землекористування, зокрема порушення меж земельної ділянки, розташованої по вул. *** та наданої Громадській організації "***" у постійне користування на підставі Державного акта на право постійного користування землею серії ***від 28.07.1998, самовільне зайняття земельних ділянок, які межують із вказаною земельною ділянкою?


3. Чи відповідає фактичне розташування будівель, споруд та інших об'єктів відносно меж земельної ділянки, розташованої по вул. *** та наданої Громадській організації "***" у постійне користування на підставі Державного акта на право постійного користування землею серії *** від 28.07.1998?


4. Чи могли вплинути та чи вплинули на даний час на зміну площі та меж земельної ділянки, розташованої по вул. *** та наданої Громадській організації "***" у постійне користування на підставі Державного акта на право постійного користування землею серії *** від 28.07.1998, природні явища, зокрема приливно-відливні процеси, шторми, вітри та інше?


5. Чи можливе було використання та збереження земельної ділянки, розташованої по вул. *** та наданої Громадській організації "*** у постійне користування на підставі Державного акта на право постійного користування землею серії *** від 28.07.1998, без будівництва берегоукріплювальних споруд, які розташовані навколо неї?


6. Які фактичні межі та площі земельних ділянок водного фонду, які прилягають до земельної ділянки, розташованої по вул. ***та наданої Громадській організації "***" у постійне користування на підставі Державного акта на право постійного користування землею серії *** від 28.07.1998?


7. Які фактичні межі та площа земельної ділянки, яку на думку прокурора самовільно займає Громадська організація "***" по вул. ***, яка знаходиться біля земельної ділянки, розташованої по вул. *** та наданої Громадській організації "***" у постійне користування на підставі Державного акта на право постійного користування землею серії *** від 28.07.1998?


**************


чи накладається земельна ділянка автогаражного кооперативу «Олімпієць», яка розташована по вул. Пролетарській, 96, с. Софіївська Борщагівка Києво - Святошинського району Київської області, на земельну ділянку фізичної особи - підприємця ***, яка розташована по вул. Пролетарській, 96а, с. Софіївська Борщагівка Києво - Святошинського району Київської області? Якщо так, то в якій частині?


************

 

Похожие материалы: